DZIEŃ BABCI I DZIADKA - SÓWKI

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości i szacunku. W czwartek 09 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 w grupie ,,Sówki” odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.
Przygotowana z tej okazji piękna uroczystość składała się z dwóch części. W pierwszej część dzieci przedstawiły muzyczny spektakl o Bożym Narodzeniu. Przedszkolaki za pomocą pastorałek, kolęd i piosenek przedstawiły wydarzenie które miało miejsce ponad 2000 lat temu. Druga część to wiersze, wesołe piosenki i życzenia dla miłych gości. W czasie występu widoczne było ogromne zaangażowanie wszystkich dzieci. Przedszkolaki włożyły w przygotowania dużo serca, radości i uczuć. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się w oku łezka. Była to wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu i dumy ze swoich pociech. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
 Życzenia Babciom i Dziadkom złożyła również Pani Dyrektor oraz wychowawczynie grupy.
Na zakończenie uroczystości wnukowie wręczyli Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki, upominki i słodkie pierniki. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za liczne przybycie i gorące brawa.