"RZESZÓW - MOJE MIASTO" - KONKURS

14 czerwca 2019r. w Sali Konferencyjnej Miejskiego Ratusza odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  dla przedszkolaków „Rzeszów – moje miasto”, organizatorami konkursu byli: Zarząd Oddziału PTTK w Rzeszowie oraz Przedszkole Publiczne nr 43 w Rzeszowie. Nagrodę grand prix w tym konkursie otrzymała Ania z gr. V. Serdecznie gratulujemy !

Podczas uroczystości gośćmi honorowymi byli: Przedstawiciel Wydziału Edukacji – p. Beata Bytnar, Pełnomocnik ds. Oświaty - p. Henryk Wolicki, Prezes Zarządu PTTK Rzeszów – p. Janusz Filarowski. Z ich rąk laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Opiekunowie, którzy przygotowywali uczniów do konkursu otrzymali podziękowania.